• Рейтинг:
  • Производитель:
  • Артикул:
    UZ-AGIOS-128-01
  • Доступно:
    ПРЕДЗАКАЗ. Доставка 2 недели.
121.59 грн.
ПРЕДЗАКАЗ. Доставка 2 недели.
Оплата

Наличный и безналичный расчет

Возврат

Возврат и обмен в течении 14 дней

Робоча назва проекту звучало як Pocket «Карман»). Асоціація з'явилася сама по собі, спонтанно, на першій стадії проектування.

Головною перевагою даної колекції зручність використання, незважаючи на незвичайну форму ручок. Рукоять злегка віддалена від лицьової поверхні, а потім щільно притиснута до неї, утворюючи поглиблення в середині. За допомогою такого прийому вийшла ручка, яка зручна у використанні, незалежно від розміру руки або довжини нігтів. Більш того, навіть з кухонними рукавицями ви зможете легко дістатися до будь-яких шаф і ящиків. Серія AGIOS призначається в першу чергу для кухонних меблів, але також буде ідеальним рішенням, якщо потрібні надійні ручки для меблів у ванній кімнаті. Колекція доступна в двох кольорах: ефектний хром і класичний алюміній, відстань 128 мм.

Характеристики
Артикул: UZ-AGIOS-128 мм-01
Коллекция AGIOS
Размер: 128 мм
Торговая марка: GTV
Материал: ZnAl
Цвет: Хром

Пока не было вопросов.

Нова колекція ручок SHAPE ART
Нова колекція ручок SHAPE ART
Ось уже протягом двадцяти років фірма GTV надає стиль і характер наших меблів і не тільки на території Польщі. Продукти з логотипом GTV завжди відрізнялися своїм оригінальним дизайном, функціональністю і високою якістю як самих використовуваних матер..